Home Місто Обличчя поліції: серед 229 житомирських поліцейських – 37 учасників АТО. ФОТОРЕПОРТАЖ

Обличчя поліції: серед 229 житомирських поліцейських – 37 учасників АТО. ФОТОРЕПОРТАЖ

243

Спортсмени, юристи, журналісти, колишні військовослужбовці – саме ці люди стали новими поліцейськими у Житомирі, які 22 березня на майдані Корольова приймали присягу.

Житомир став 18 містом, де з’явилася патрульна поліція, а загалом таких міст має бути 28. Із 229 працівників патрульної служби поліції у Житомирі вже сформували 18 екіпажів, частина з яких виїде на вулиці уже цього вечора.

Керуватиме Управлінням патрульної служби у м.Житомирі лейтинант поліції Ігор Гусак. Саме він зачитав текст присяги.

Повідомляється, що серед житомирських поліцейських 32 жінки та відповідно 197 чоловіків. Виявили бажання служити та успішно пройшли відбір і навчання 37 учасників АТО, двоє з яких нагороджені орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Працюватиме у новій поліції 1 майстер спорту міжнародного класу, 4 майстри спорту, 11 кандидатів у майстри спорту. Втім, є серед нових поліцейських колишні працівники правоохоронних органів, а також ті, у кого батьки чи рідні працювали або працюють у цій сфері.

У церемонії складання присяги взяли участь заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич, начальник Департаменту патрульної поліції Євген Жуков, т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області Валерій Рудик, керівники обласної і місцевої влади – голова Житомисрької ОДА Сергій Машковський, міський голова Сергій Сухомлин.

"Я прошу житомирян підтримати цих молодих людей, які вже сьогодні увечері вийдуть на вулиці міста, щоб захищати і допомагати кожному із жителів. Упевнений, що нові патрульні з гідністю впораються із покладеними на них завданнями із забезпечення правопорядку", – відзначив Олександр Фацевич.

Також на заході були присутні рідні та друзі поліцейських, місцеві активісти й волонтери. Вже традиційно після присяги, виконання гімну та покладання квітів, житомиряни влаштували фотосесії із поліцейськими.

Водночас, журналісти «Нового каналу» влаштували експеримент, зваживши взуття поліцейських і перевіривши якість форми, яку їм видали напередодні і на яку скаржилися анонімно у соцмережах. Для порівння привезли з собою форму та взуття канадського виробництва, яку обіцяли усім українським полісменам.

Берці «Талан», які видали поліцейським в Житомирі видалися і справді трохи важчими за ті, які мають їхні колеги в інших містах. Так само зручнішою і якіснішою була й куртка, – це засвідчила сама полісвумен, яка одягнула її.

Юлія ДЕМУСЬ
Більше фото в альбомі Першого житомирського у соцмережі 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here