Home Місто В Житомирському технологічному університеті тривають вибори ректора. ФОТО

В Житомирському технологічному університеті тривають вибори ректора. ФОТО

167

У Житомирському державному технологічному університеті 22 березня з 9:00 в холі актової зали розпочалися вибори ректора.

На цю посаду претендують – Віктор Євдокимов та Іван Грабар. Відзначимо, що протягом останніх років ректором ЖДТУ був Петро Мельничук.

Обидва кандидати попередньо провели зустрічі з викладачами, співробітниками та студентами вузу, а на сайті університету можна ознайомитися із передвиборчими програмами Євдокимова та Грабара.

О 9.30 проголосував один з кандидатів – Віктор Євдокимов. Загалом голосування триватиме до 15.00, але уже зараз віддати свій голос прийшло понад півсотні викладачів, співробітників та студентів ЖДТУ.

Іван Григорович Грабар – доктор технічних наук, професор, академік Академії наук Вищої школи України, проректор з наукової роботи Житомирського національного агроекологічного університету (ЖНАЕУ), науковий керівник Лабораторії нових технологій.

З 1982 року працює в Житомирському державному технологічному університеті на посадах асистента, старшого викладача, доцента, з 1994 по 2008 рр. – завідувач кафедри, професор, проректор з наукової роботи. З 2008 року – проректор з наукової роботи Житомирського національного агроекологічного університету.
Має більше 250 опублікованих наукових робіт та винаходів (11 монографій, 10 навчальних посібників).

Євдокимов Віктор Валерійович – виконуючий обов’язки ректора Житомирського державного технологічного університету, проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку, доктор економічних наук, професор. Член спеціалізованої вченої ради Д. 26.006.06 у ДВНЗ національний економічний університет. Член спеціалізованої вченої ради Д. 14.052.01 у Житомирському державному технологічному університеті. Член редакційної колегії фахових видань України: Вісник Житомирського державного технологічного університету. Серія: Економічні науки, Міжнародний збірник наукових праць. / Серія: Бухгалтерський облік, контроль і аналіз Житомирського державного технологічного університету. Академік Академії економічних наук України.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here