Home Місто Пархомчук каже, що ані її, ані її працівників за хабар не затримували:...

Пархомчук каже, що ані її, ані її працівників за хабар не затримували: скандал був із іншим підприємством

131

Коментуючи ситуацію журналістам Житомир-online Ольга Пархомчук спростувала факт затримання своїх співробітників за отримання хабара в розмірі 95 тисяч гривень.

«Жоден зі співробітників нашого підприємства затриманий не був ні за хабар, ні з якогось іншого приводу. Більше того, події п’ятниці 16 серпня не мають відношення до Агентства або до готелю «Житомир» в принципі. Всі співробітники працюють на своїх місцях», – прокоментувала Пархомчук.

Що ж сталося минулої п’ятниці, пояснювати Ольга Пархомчук відмовилася.

З джерел газети «Субота» вдалося відновити інший хід подій.

У п’ятницю 16 серпня на третьому поверсі готелю «Житомир» дійсно були затримані дві людини, один з яких, юрист приватного підприємства. Затримання відбулося в кімнаті переговорів. Це приміщення, яке може зняти в готелі будь-яка людина, так само як і номер для проживання. Нам вдалося дізнатися, що кімната переговорів була знята і оплачена затриманими.

Співробітники управління державної служби по боротьбі з економічними злочинами близько 12 години заблокували другий і третій поверхи готелю. Другий – адміністративний, на третьому знаходиться кімната для переговорів. Кілька годин працівники агентства були закриті у приміщеннях, кілька людей у ??кабінеті директора (у цей час якраз йшла нарада).

Ольга Пархомчук дала дозвіл на обшук всього готелю. УБЕП обмежився лише кількома приміщеннями другого поверху.

Нагадаємо,що раніше стало відомо, що за хабар у 95 була затримана і директор, і юрист Агенції з управління майном. Гроші нібито передавали за прискорення процедури будівництва довгобуда на Щорса,155

Сюжет – СоюзТВ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here