Головна Місто «Житомиргаз» оновив автопарк на 28 автомобілів

«Житомиргаз» оновив автопарк на 28 автомобілів

123
0

Нові транспортні засоби різного технологічного призначення розподілили між усіма управліннями по Житомирської області.

Зокрема, аварійно-відновлювальні служби отримали 12 автомобілів марки Volkswagen Transporter. Експлуатаційні служби, які обслуговують газопроводи та споруди на них, одержали 10 автомобілів марки Volkswagen Caddy.

Решта придбаної спецтехніки розподілена між іншими службами підприємства відповідно до їхніх потреб.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Житомиргаз».

«Спецавтомобілі такого рівня і в такій кількості наше підприємство закупило вперше. Це один із кроків до оптимізації роботи газового господарства. Адже нова техніка, по-перше, вигідна з економічного боку. Ми менше витрачатимемо коштів на ремонт, обслуговування автомобілів і пальне. По-друге, оновленням задоволені наші працівники, які першими оцінили безпечність і комфорт сучасних автомобілів», – зауважує голова правління ПАТ «Житомиргаз» Валентин Ющенко.

Закуплені автомобілі Volkswagen оснащені усіма інструментами та приладами, що необхідні для якісного виконання аварійно-ремонтних робіт відповідно до Правил безпеки систем газопостачання України.

«Нові автомобілі мають високу прохідність, що безперечно є важливою перевагою, якщо машині треба щонайшвидше дістатися у віддалену точку по нерівній дорозі. Крім того, GPS-навігатори, встановлені у кожній машині, дозволяють чітко відслідковувати маршрути їхнього руху», – додає начальник автотранспортної служби Володимир Лопатюк.

В цілому на підприємстві експлуатується 475 автомобілів, у тому числі 41 одиниця спецтехніки. Востаннє автопарк підприємства в таких масштабах оновлювався у 2004 – 2005 роках.

На сьогодні третина автопарку вичерпала свій ресурс і морально застаріла.

Тому у поточному році ПАТ «Житомиргаз» планує придбати ще 10 автомобілів марки Volkswagen Caddy та 14 автомобілів марки Volkswagen Transporter, щоби забезпечити новим транспортом  основні служби підприємства.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here