Home Місто Під час Євро-2012 міліціонери Житомирщини допомагатимуть колегам у Києві

Під час Євро-2012 міліціонери Житомирщини допомагатимуть колегам у Києві

99
Житомирські правоохоронці охоронятимуть громадський порядок на дорогах міжнародного сполучення Київ-Ковель та Київ-Чоп під час Євро-2012. Адже, Житомирщина є однією з транзитних та найбільш наближених до столиці України областей. 
 
Як повідомив начальник Відділу охорони громадського порядку УМВС України в Житомирській області Юрій Дем’яненко, вказані автошляхи розподілені на окремі дільниці, які будуть обслуговуватись спеціально визначеними групами, до складу яких входить близько 200 правоохоронців, повідомили у прес-службі УМВС області.
 
Управлінням внутрішніх справ області розроблено схеми стандартних ситуацій спілкування працівників міліції з іноземцями, які направлено на місця для використання у повсякденній роботі. 
 
Окрім того, до чергових частин територіальних підрозділів та стаціонарних постів планується залучити 27 студентів-перекладачів Житомирського державного університету ім. І.Я.Франка та 56 волонтерів з числа викладачів навчальних закладів області.
 
Особлива увага уже тепер до закладів громадського харчування, відпочинку та розваг, які можуть стати мікро фан-зонами або, так званними, зонами гостинності для перегляду футбольних матчів. На сьогодні спільно з іншими відповідальними органами влади визначено майже 270 таких місць на території області. Звичайно, переважна більшість в обласному центрі та вздовж автомагістралей.
 
Також понад 230 працівників органів внутрішніх справ Житомирщини у складі зведеного загону надаватимуть практичну допомогу колегам у Києві у забезпеченні громадського порядку безпосередньо під час проведення футбольних матчів та їх перегляду у фан-зонах.  
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here