Home Політика Міністр оборони Саламатін став громадянином України лише 6 років тому

Міністр оборони Саламатін став громадянином України лише 6 років тому

103
Міністр оборони Дмитро Саламатін отримав українське громадянство лише у 2005 році.
 
Народний депутат Тарас Стецьків отримав відповідь на депутатський запит про те, коли російський громадянин Дмитро Саламатін отримав громадянство України, повідомляє прес-служба "Народної самооборони", пише Gazeta.ua.
 
"Як свідчить відповідь за підписом Голови комісії при Президентові України з питань громадянства О. Лукаш, матеріали стосовно Д. А. Саламатіна були розглянуті комісією 30 листопада 2005 р. та Указом Президента України від 6 грудня 2005 р. № 1705 згаданій особі було надано українське громадянство", – повідомив Стецьків.
 
За словами політика, "така відповідь означає, по-перше, що твердження представників Партії Регіонів про те, що Саламатін отримав українське громадянство у 1999 році, є брехнею. Можливо, тоді він лише поселився в Україні".
 
"По-друге, призначення міністром оборони України особи, яка лише 5 років була громадянином України, а перед тим працювала у російських бізнес-структурах, є яскравим свідченням або некомпетентності президента В. Януковича, або, що більш вірогідно, прямим і свідомим нехтуванням ним інтересів національної безпеки і оборони", – наголошує народний депутат.
 
"Зрозуміло, чиї інтереси буде захищати такий міністр оборони. Опозиція не здивується, коли уже в найближчий час Україна почне втрачати ринки озброєнь, коли і далі продовжиться деградація українського ВПК, а й без того розвалена українська армія опиниться в стані агонії", – резюмував Стецьків.
 
Нагадаємо, що 8 лютого Янукович своїм указом № 72/2012 призначив Саламатіна міністром оборони. Відповідним указом він звільнив з посади голови Міністерства оборони Михайла Єжеля. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here