Home Місто Під Новоградом-Волинським військові ганяють на БТРах

Під Новоградом-Волинським військові ганяють на БТРах

79

Відповідно до програми бойової підготовки, в період з 21 січня по 15 березня 2013 року, на базі 54 окремого гвардійського розвідувального батальйону проводиться навчально-методичні збори з водіями БТР-80 та БТР-60. Для отримання відповідного досвіду та підготовки в частину прибули водії з різних частин 8 армійського корпусу.

Протягом навчання на зборах військовослужбовці-водії військової служби за контрактом та військовослужбовці-водії строкової служби підвищували свої знання, удосконалювали навички та вміння на заняттях з технічної, вогневої, військово-медичної, фізичної, тактичної підготовки.

Згідно з програмою підготовки водіїв 12 та 14 лютого 2013 року проводилися практичні заняття з тактичної підготовки та водіння. На протязі цих днів, кожен з водіїв пройшов 80-ти кілометровий марш в колоні та випробував себе і можливості своєї техніки, як по пересічній місцевості в умовах бездоріжжя на танкодромі так і на дорозі Новоград-Волинський – Житомир.

Командиром частини, гвардії підполковником Олександром Климчуком, під час організації та проведення практичних занять на перший план було поставлено питання безумовного дотримання заходів безпеки, забезпечення високої пильності, організованості та дисципліни,   чіткої роботи служби регулювання, морально-психологічної і професійної підготовки водіїв та старших машин до дій в складних умовах.

Після виконання практичного водіння своїми враженнями поділився водій роти глибинної розвідки 54 розвідувального батальйону призваний восени 2012 року Рівненським військовим комісаріатом, солдат строкової служби Олександр Антонюк.

«До служби в армії я і уявлення не мав про можливості БТР-80. Але після того, як сів за кермо та сам керував бронетранспортером по засніженій пересічній місцевості в умовах бездоріжжя та на гарній дорозі, я на власному досвіді відчув та побачив потужність, швидкість та можливості моєї броньованої машини. Відчув впевненість в техніці та тепер з нетерпінням чекаю нічного 100 кілометрового маршу та 250 кілометрового маршу яким завершиться наша підготовка».

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here