Головна Місто Подачу тепла в будинки у Житомирі призупинили: коли відновлять

Подачу тепла в будинки у Житомирі призупинили: коли відновлять

903
0

У Житомирі тимчасово призупинили теплопостачання, адже цьому сприяє погода. Відсьогодні, 21 жовтня, та у вихідні очікується потепління від +14 до +19 градусів.

Як пояснює директор «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин, окрім економії на газі, зможуть заощадити і житомиряни, адже дні, коли призупинять опалення, не рахуються в платіжках:

«Ми не відключали теплопостачання, а зупинили витрачання газу та зупинили нарахування для наших мешканців. Ну навіщо, коли на вулиці +17 спалювати зайвий газ? Тому для економії ми призупинили подачу тепла. Циркуляція працює. За необхідності, як тільки температура стане значно нижче, ми знову ввімкнемо опалення. Також будинки самі можуть регулювати тепло, щоб житло не охолоджувалося».

Що стосується подачі тепла в лікарні, школи та садочки, то фахівець пояснив, що лікарні та садочки керуються санітарними нормами, у той час школи – автономні:

«Лікарні користуються санітарними нормами. Особливо це стосується тих закладів, які утримують ковідних хворих, стаціонари, там санітарні норми. Якщо температура нижче +22 в приміщенні, ми включаємо опалення. Це також і стосується садочків, там такі ж санітарні норми. А щодо шкіл – то вони самостійно регулюють подачу тепла».

Відновити теплопостачання попередньо планують у суботу, 23 жовтня.

Нагадаємо, Житомир готується до зими: почали прибирати квіти.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here