Home Місто Поліцейським на Житомирщині вручили ключі від новеньких спецавтівок. ФОТО

Поліцейським на Житомирщині вручили ключі від новеньких спецавтівок. ФОТО

175

 "26 лютого вручив ключі від новеньких спеціальних автомобілів керівникам територіальних відділів та відділень поліції: 11 автомобілів «Skoda Rapid» та 4 «Renault Duster» призначені для забезпечення належної роботи груп швидкого реагування патрульної поліції у районах, а автобус «Isuzu» – для Центру обслуговування підрозділів ГУНП, – повідомив на своїй сторінці в соцмережі головний поліцейський Житомирщини Вячеслав Печененко. –   Належна матеріально-технічна база має неабияке значення для ефективності роботи поліції в сучасних умовах.

Ці транспортні засоби, отримані завдяки керівництву МВС та Нацполіції, дозволять нам збільшити кількість патрульних нарядів у маленьких населених пунктах області, а значить краще забезпечувати правопорядок та безпеку людей".

Відтак нові автомобілі «Skoda Rapid» працюватимуть в Андрушівському, Брусилівському, Коростенському, Любарському, Попільнянському, Пулинському, Радомишльському, Ружинському, Хорошівському, Черняхівському та Чуднівському районах, а позашляховики «Renault Duster» отримали Баранівське, Лугинське, Народицьке та Романівське відділення поліції. Протиієрей Свято-Михайлівського собору отець Валерій провів освячення транспортних засобів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here