Порушення паркування: в Житомирі щодня виписують близько 120 штрафів

358

У Житомирі щодня виписують близько 120 штрафів за порушення правил паркування. Найчастіше такі порушення відбуваються на пішохідних переходах, поблизу знаків “Зупинка заборонена” (знак 3.34), перехрестях та прилеглих до них територіях, а також поруч з зупинками громадського транспорту, де паркування теж заборонено.

У коментарі Першому житомирському інспектор з паркування Руслан Кукса розповів, що найбільше порушень – у центрі міста. І надалі спостерігається тенденція до зростання кількості порушників.

“За день виписуємо приблизно 120 штрафів. У центрі міста дуже багато правопорушників, здебільшого це вулиці Київська та Бердичівська, а також вулиця Хлібна. На Житньому ринку особливо часті правопорушення. Водії зупиняються під знаком 3.34 та нехтують правилами для пішоходів, паркуючись на пішохідних переходах. Ми змушені реагувати та складати на них постанови”, – зазначив інспектор з паркування Руслан Кукса.

Більшість водіїв відмовляються визнавати свою провину.

“На штрафи 90% водіїв реагують дуже негативно та агресивно. Мало хто погоджується із штрафом. Але є 10 відсотків водіїв, які визнають свою провину та висловлюють подяку за проведену роботу. У 2022 році було менше правопорушень, що пов’язано з початком повномасштабної війни, але вже у цьому році кількість правопорушників збільшилася, і нам є над чим працювати”, – повідомив Руслан Кукса.

Майже всі водії, які пояснюють свої порушення правил дорожнього руху, посилаються на відсутність альтернативи у вигляді платних парковок, або стверджують, що припаркувалися лише на декілька хвилин.

“Водії кажуть, що потрібні платні парковки, щоб вони не порушували. Але в нашому місті є безкоштовні парковки, де дозволено паркуватися та залишати автомобіль, не порушуючи правил дорожнього руху та займатися своїми справами”, – додає інспектор.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here