Home Події Живописна арттерапія у війну: художниця Тетяна Мялковська про свої роботи. ФОТО

Живописна арттерапія у війну: художниця Тетяна Мялковська про свої роботи. ФОТО

1022

Художниця Тетяна Мялковська проводить виставки своїх робіт за в Україні та за кордоном – Грузії, Польщі, Італії, Німеччині, Угорщині, Чехії, Болгарії, США, Австрії.

Одну з них нещодавно вона провела в Житомирі – ретроспекцію живописних робіт. Авторка зазначає, що живопис допомагає їй у війну не опускати руки, а сам процес створення картини є арттерапією. Майстриня працює з дітьми й дорослими, зокрема тяжкохворими, а також військовими. 

Представлені на виставці роботи, виконані в притаманній для мисткині фольк-модерній манері, артистичні та й захоплюють кольорами, глибиною образів і символів. 

«Мої улюблені кольори – всі, котрі звучать.  Улюблена майстерня – просто сонця. Чому в цей час я малюю? Щоб відчувати себе живою!», – ділиться емоціями Тетяна Мялковська.

Тетяна Мялковська народилася на Львівщині. Є представницею Національної спілки художників України з 2002 року, а також сертифікованою спеціалісткою в арттерапії в роботі з різними категоріями населення та при стресових розладах у військових. 

Авторка понад 30 арттерапевтичних інструментів та методик для діагностики й психоемоційної корекції дітей і дорослих. Керівник ГО «Пятерня» та однойменної артстудії в Луцьку. Організаторка численних артрезиденцій, фестивалів, симпозіумів, творчих майстерень і соціально-мистецьких проєктів. У творчій біографії – понад 40 персональних, 50 всеукраїнських та більше 20 міжнародних художніх виставок.

У своїх роботах використовує багато форм творчості, шукає відповіді на складні питання буття, намагається своєю діяльністю змінювати світ на краще. Експериментує з матеріалами: текстиль, дошки, малярство на полотні акрилом, пігментами, створює об’ємно-просторові композиції, скульптурні арт об’єкти та монументальні розписи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here