Home Місто Призовники Житомирщини відправилися на строкову службу. ФОТО

Призовники Житомирщини відправилися на строкову службу. ФОТО

126

 

У весняний призовний період до Збройних Сил України, Нацгвардії та Державної спеціальної служби транспорту з Житомирської області підуть служити майже 600 призовників. Під час першої відправки – майже 80.

Перша відправка призовників на військову службу проходила сьогодні, 5 квітня, на території Житомирського обласного військового комісаріату.

«Сьогодні ми відправляємо служити близько 80 призовників. Вони направляються у навчальні центри, де проходитимуть фахову підготовку. Вже після цього – у військові частини, де безпосередньо проходять військову службу», – сказав т.в.о. начальника відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) обласного військкомату Андрій Лазаренко під час першої відправки призовників весняного призову.

Також він наголосив, що призовники, які йдуть на строкову служба, не направляються у зону проведення антитерористичної операції.

Довідково. За те що призовник іде служити на строкову службу йому виплачується одноразово 3 тис. 200 грн. За тими призовниками, які працювали, на весь період служби зберігається робоче місце та виплачується середньомісячна заробітна плата кожного місяця.

Після проходження служби, строковики можуть підписати контракт із ЗСУ.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here