Home Кримінал На Житомирщині притягнули до адмінвідповідальності начальника гарнізонного будинку офіцерів

На Житомирщині притягнули до адмінвідповідальності начальника гарнізонного будинку офіцерів

86

 

Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону Центрального регіону України спільно з Житомирським зональним відділом військової служби правопорядку виявлено факт перевищення військовою службовою особою – начальником одного з гарнізонних будинків офіцерів своїх службових повноважень.

Так, вказана особа, діючи всупереч інтересам служби з квітня 2015 року по лютий 2017 року, незаконно, без відповідних погоджень з квартирно-експлуатаційним відділом міста Житомир, уклала з фізичною особою підприємцем договір оренди військового майна, а саме земельної ділянки, яка прилягає до будинку офіцерів, внаслідок чого в бюджет не надійшло понад 3 тис. грн.

За результатами проведення перевірки, прокуратурою гарнізону складено протокол про вчинення правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 174 14 КУпАП та направлено в суд для розгляду по суті.

Як повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України, за результатами судового розгляду майора визнано винним та призначено покарання у виді арешту з утриманням на гауптвахті протягом 1 доби. Наразі рішення суду набрало законної сили.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here