Home Місто Прокуратура вимагає від київської фірми пригнати тролейбуси у Житомир

Прокуратура вимагає від київської фірми пригнати тролейбуси у Житомир

85

Прокуратура процесуально керує розслідуванням стосовно зловживання службовими особами столичної фірми.

Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Житомирської області.

Коростенська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за результатами прокурорської перевірки слідчим відділом лінійного відділення на станції Житомир УМВС України на Південно-Західній залізниці за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем) КК України.

Установлено, що службові особи ТОВ «Українські комерційні автомобілі» (м. Київ), зловживаючи службовим становищем, не виконали умов договору, укладеного з КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління», що спричинило тяжкі наслідки для комунального підприємства.

Попередньо, прокурорською перевіркою встановлено, що дане приватне підприємство, уклавши договір із КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» про поставку 4 тролейбусів марки ЛАЗ Е-183 та отримавши 50% передоплати, не виконало умови договору.

Прокуратурою області до ТОВ «Українські комерційні автомобілі» заявлено позов про відшкодування комунальному підприємству не отриманих доходів, стягнення пені та зобов’язання поставити, відповідно до договору, тролейбуси.

Рішенням господарського суду м. Києва позов прокуратури задоволено у повному обсязі, відкрито виконавче провадження та тривають дії, спрямовані на відшкодування завданих підприємством збитків.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here