Home Місто Житомирські діти запитують в Яндекса, як вдагтися школу, щоб сподобатись хлопцю

Житомирські діти запитують в Яндекса, як вдагтися школу, щоб сподобатись хлопцю

126

До Дня захисту дітей Яндекс з’ясував, що запитують у пошуку користувачі з України та Житомира віком до 18 років.

Близько 10% користувачів пошуку Яндекса — це діти віком до 18 років.

Інтернет-пошуком діти користуються інакше, ніж дорослі. Наприклад, вони в чотири рази частіше, ніж середній користувач Яндекса, задають запити, сформульовані як питання (частка таких запитів серед дитячих — 4,5%).

Теми дитячих питань відрізняються від тих, якими цікавляться дорослі. Три найпопулярніші теми дитячих питань — навчання, ігри та IT (питання, пов’язані з налаштуванням комп’ютера та користуванням інтернетом).Хлопчики найчастіше запитують про ігри та комп’ютери, а дівчатка про навчання, стосунки між статями та красу.

В інтернеті діти не "чомучки"; найпопулярніше питальне слово в дитячих запитах — "як". У дорослих воно лише на другій сходинці, а на першому — "скільки". Воно трапляється в популярних дорослих питаннях про кількість серій у серіалах, вік знаменитостей і вартість товарів. Діти таких запитів практично не задають. Їх більше цікавить "як завантажити" та "як зробити".

Запити дітей стрімко змінюються з віком. Якщо в першому класі діти запитують, [как делать спичечный домик], то в четвертому — [как найти площадь треугольника], у сьомому — [как признаться девочке в любви когда ты идешь за ней после школы], а в одинадцятому — [куда пойти учиться после 11 класса] та [как увеличить грудь].

Діти з Житомирщини запитують Яндекс про таке:

[що означає три крапкі коли пише дівчина вк]

[чарівний будинок як намалювати олівцем]

[як одягатися в школу щоб сподобатися хлопцю]

[враження від твору чому мама мовчить]

[на які теми можна говорити з хлопцем]


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here