Переможцем тендеру на реконструкцію майдану ім. С.П. Корольова в Житомирі стало ТОВ “УК “Комфорт-Буд”.

Повідомлення про намір укласти договір із цією підрядною організацією опублікувало УКБ міської ради 29 листопада.

Майдан ім. С.П. Корольова ТОВ “УК “Комфорт-Буд” реконструює за 26,4 млн грн, роботи має завершити до 1 вересня 2022 року. Другий учасник тендеру ТОВ “ЗАБУДОВНИК” запропонував на 100 тис. грн вищу ціну.

Цікаво, що ці дві фірми часто парно беруть участь у тендерах УКБ, де перемагає “Комфорт-Буд”, який є однією з фірм-улюбленців мерії.

Цей підрядник встановлював найбільший державний прапор у Житомирі за 13,7 млн грн, ремонтував Новий бульвар за 19,1 млн грн, де поки не встановили обіцяний арочний фонтан,  ремонтував тротуари, лікарні в Житомирі, по області – садочки, амбулаторії.  Також “Комфорт-Буд” буде реконструювати Мистецькі ворота майже за 7 млн грн.

У 2021 році фірма виграла тендерів на понад 70 млн грн., без урахування реконструкції майдану ім. С.П. Корольова.

Як повідомляли раніше, підрядник має демонтувати старе покриття, замінити водомережі, влаштувати гранітні сходи та бруківку, покриття із гранітних плит, бетонні напівсфери, замінити флагшток, влаштувати освітлення та відеоспостереження. Гранітні плити навколо пам’ятника Корольова С.П. влаштують ті ж самі.

Замість квіткових клумб на майдані Корольова будуть зелені газони та кущі лаванди. Також висадять сакури, клен, ялівець, катальпи, липи, туї та самшит.

Дивіться також ВІДЕО: Як виглядатиме майдан Корольова та Новий бульвар після реконструкції

Дані з Youcontrol
Дані з Youcontrol

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here