Home Місто Рятувальна служба на воді працює з порушенням охорони праці

Рятувальна служба на воді працює з порушенням охорони праці

249
Численні порушення у роботі житомирської міської комунальної служби на воді виявили фахівці теруправління Держгірпрмнагляду.
 
Під час перевірки було зафіксовано 32 порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці, зупинено 6 одиниць устаткування та обладнання, притягнуто до відповідальності начальника служби.
 
Серед виявлених порушень найбільш суттєві такі: відсутній дозвіл на право виконання робіт та експлуатації машин, механізмів, устаткування з підвищеною небезпекою; посадові особи не пройшли перевірку знань з питань охорони праці; електроустановки та ручна лебідка не пройшли опосвідчення; не проведені чергові електричні виміри електрообладнання; не проведено випробування на міцність приставних драбин, страхувальних мотузок та засобів індивідуального захисту; не обладнаний захисними огородженнями станок універсальний для розпилу дерев’яних виробів.
 
Керівництву вручено приписи з вимогою усунути виявленні недоліки та порушення з промислової безпеки та охорони праці та розпорядження на заборону експлуатації обладнання, яке створює загрозу життю працюючих.  

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here