Home Політика Опозиція подає до суду на ЦВК

Опозиція подає до суду на ЦВК

73
0
Об’єднана опозиція подасть у четвер позов до Адміністративного суду через не реєстрацію у списках кандидатур Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.
 
Про це заявив у четвер на брифінгу лідер опозиції Арсеній Яценюк, повідомляє Українська правда.
 
"Сьогодні ми подаємо позов до Адміністративного суду з вимогою до ЦВК%: перше – скасувати своє незаконне рішення (щодо нереєстрації), і друге – відновити у списку кандидатів у депутати Юлію Тимошенко і Юрія Луценка", – сказав він.
 
Яценюк нагадав, що відповідно до конституції особа, яка має судимість, не може бути обрана, "але обрана і зареєстрована це два різні поняття".
 
"Тому в даному випадку, якщо Європейський суд скасує незаконний вирок стосовно Юлії Тимошенко, а ми переконані, що її справа і справа Юрія Луценка будуть розглянуті найближчим часом, це означатиме, що Тимошенко не тільки може брати участь у виборах, але й може бути обрана", – сказав він.
 
У свою чергу, один з лідерів Батьківщини Олександр Турчинорв додав, що у разі незадоволення позову опозиції до ЦВК, вони оскаржуватимуть дії вітчизняного суду у Європейському суді з прав людини, оскільки вважають, що таким чином суд порушить права Тимошенко і Луценко як громадян України. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here