Home Місто За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

243

На Житомирщині в останні 2 дні виникло 4 масштабні осередки лісових пожеж.

Найбільше постраждав Поліський заповідник в Олевському районі – тут згоріло близько 500 га та ще 120 га лісу поблизу.

На післяобідню пору 30 квітня рятувальники доповідають, що всі пожежі локалізували, відкритого вогню немає.

– 28 квітня поблизу с. Рудня-Перганська Олевського району на території Поліського природного заповідника виникло загорання сухої трави та лісового масиву. 30 квітня о 13:00 пожежу локалізовано.

– 29 квітня поблизу с. Повча Лугинського району на території Повчанського лісництва виникло загорання лісової підстилки та лісового масиву. 30 квітня о 10:20 пожежу локалізовано.

–  29 квітня поблизу с. Лучанки Овруцького району на території Слобідського лісництва виникло загорання лісової підстилки. 30 квітня о 14:34 пожежу локалізовано.

– 29 квітня до ДСНС надійшла інформація, що поблизу с. Дубовий Гай Овруцького району на території Овруцького лісового господарства виникло загорання лісової підстилки та лісового масиву. 30 квітня о 9:00 пожежу локалізовано.

Станом на 30 квітня відкритого вогню немає. Силами ДСНС надається допомога працівникам лісових господарств у гасінні тління окремих осередків лісової підстилки, пеньків та деревини.

Всього до гасіння пожеж на території Житомирської області залучено 818 чоловік та 140 одиниць техніки, з них від ДСНС 122 чоловіки особового складу та 30 одиниць техніки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here