Home Місто Ще 40 поліцейських стали до лав поліції Житомирщини, склавши присягу. ФОТО

Ще 40 поліцейських стали до лав поліції Житомирщини, склавши присягу. ФОТО

160

 Сорок працівників Головного управління Національної поліції в Житомирській областіякі вперше прийняті на службу до Національної поліції України, склали Присягу на вірність українському народові.

Урочисті заходи відбулись з цієї нагоди 15 лютого в обласному управлінні Нацполіції.

Від імені депутатського корпусу Житомирської обласної ради привітав нових працівників поліції заступник голови обласної ради Максим Вілівчук.

«Ви зробили надважливий вибір у житті, – звернувся до присутніх Максим Вілівчук, –  захищати наших громадян як від внутрішніх, так і зовнішніх ворогів».

«Переконаний, що навіть у найскладніших умовах ви будете вірними Присязі, спрямуєте всі свої вміння та навички на підтримання миру та спокою в державі», – зазначив заступник голови обласної ради та побажав правоохоронцям і їхнім родинам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, міцності духу, родинного миру та спокою.

Нові поліціянти працюватимуть у територіальних підрозділах ГУ Нацполіції в Житомирській області та у підрозділах патрульної поліції.

"Вітаю, думаю, цей день стане для вас пам’ятним! У добрий час та в добру путь! Уже завтра ви розпочнете свою професійну діяльність у складі груп швидкого реагування у районах області та патрульними. Від вас певною мірою залежатиме безпека на вулицях та довіра людей до поліції. Не підведіть", – звернувся головний поліцейський Житомирщини Вячеслав Печененко.

1aapolice2


1aapolice8
1aapolice7
1aapolice5
1aapolice10


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here