Home Місто У Житомирі трьом воїнам-афганцям передали ключі від квартир

У Житомирі трьом воїнам-афганцям передали ключі від квартир

133

 Сьогодні, 15 лютого, виконавчий комітет на своєму позачерговому засіданні прийняв рішення про надання в будинку по вулиці Леха Качинського, 3 трьом інвалідам бойових дій в Афганістані житлої площі.

Однокімнатну квартиру №23 отримає Свінціцький Олександр Миколайович. Мудренко Вадим Олегович отримає однокімнатну квартиру №24. Двокімнатну квартиру №22 надано Шадурі Олександру Юрійовичу.  

«Ці квартири надано завдяки проведенню за кошти місцевого бюджету капітального ремонту будинку по вулиці Леха Качинського, 3.  Кандидатури для отримання житла обиралися в порядку черговості та з урахуванням житла, що перебуває у власності, зі списку позачергового одержання житла інвалідів Великої Вітчизняної війни і прирівняних до них громадян та сімей загиблих воїнів. Загалом у такій черзі перебувають 198 родин інвалідів різних категорій та родин загиблих (померлих) воїнів. Інваліди бойових дій, які отримають житло на вулиці Леха Качинського, 3, перебували тривалий час у такій черзі. З 1993 року – Олександр Миколайович Свінціцький, з 1997 року – Вадим Олегович Мудренко, з 2003 року –  Олександр Юрійович Шадура», – наголосила Надія Сидун, начальник відділу по обліку та розподілу жилої площі міської ради.  
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here