Головна Місто Що зміниться у Житомирі після запровадження червоної зони

Що зміниться у Житомирі після запровадження червоної зони

1439
0

Житомир на межі червоної зони. У найближчий четвер питання переходу до посилення карантинних обмежень розглядатимуть на комісіях ТЕБ та НС.

Про це повідомив 19 жовтня мер міста Сергій Сухомлин:

“Ні для кого не секрет, що найближчим часом Житомир перейде в червону зону.

У четвер буде обласна комісія з ТЕБ та НС і державна. Я думаю, що за всіма показниками ми впевнено рухаємося до червоної зони”.

Сухомлин підкреслив, що в червоному рівні епіднебезпеки працюватимуть садочки, 1-4 класи та за наявності 100% вакцинації педпрацівників, школи.

Робота бізнесу залежить від вакцинації персоналу – тільки у разі 100% щеплення працівників організації та установи зможуть продовжити роботу.

“Якщо школи змогли це зробити, то чому бізнес не може? Цього року виключень не буде”, – зазначив мер.

Як тільки у  Житомирі  розпочне діяти червоний рівень епідемічної небезпеки,  буде посилено  контроль  за дотриманням протиепідемічних заходів.

ЩО ЗМІНИТЬСЯ:

робота непродовольчих і продовольчих ринків, а також торговельних центрів дозволяється  виключно за наступних умов:

з розрахунку 1 людина на 10 м2, не більше 50% заповненості торгової площі з дотриманням соціальної дистанції не менше 2-х метрів;

лише за наявності сертифікатів про вакцинацію або негативних ПЛР- тестів, зроблених не пізніше ніж за 72 години (чинний на момент виходу на роботу), для 100% працівників ринку та суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність в межах ринку;

допуск відвідувачів та перебування на ринку здійснювати лише у респіраторі або захисній масці;

керівники ринків повинні забезпечити контрольований вхід та вихід на ринок, а також несуть відповідальність за дотриманням маскового режиму, кількості відвідувачів та вакцинації працівників.

Роботу закладів громадського харчування в межах територіальної громади буде визначено з 06:00 до 23.00.

Дозволяється:

робота закладів торгівлі – продовольчих та непродовольчих магазинів, супермаркетів, гіпермаркетів виключно за наступних умов:

з розрахунку 1 людина на 10 м2, не більше 50% заповненості торгової площі з дотриманням соціальної дистанції не менше 2-х метрів;

лише за наявності сертифікатів про вакцинацію або негативних  ПЛР- тестів, зроблених не пізніше ніж за 72 години (чинний на момент виходу на роботу), для 100% працівників закладу торгівлі;

допуск відвідувачів та перебування в закладі торгівлі здійснювати лише у респіраторі, або захисній масці;

керівники закладів несуть відповідальність за дотримання маскового режиму, кількості відвідувачів та вакцинації працівників.

– робота закладів сфери послуг (перукарні та салони краси) виключно за наступних умов:

з розрахунку 1 людина на 10 м2, не більше 50% заповненості торгової площі з дотриманням соціальної дистанції не менше 2-х метрів;

лише за наявності сертифікатів про вакцинацію  або негативних ПЛР- тестів, зроблених не пізніше ніж за 72 години (чинний на момент виходу на роботу), для 100% працівників закладу;

допуск відвідувачів та перебування в закладі здійснювати лише у респіраторі або захисній масці;

керівники закладів несуть відповідальність за дотриманням маскового режиму, кількості відвідувачів та вакцинації працівників.

– робота закладів розміщення (готелів та хостелів) виключно за наявності сертифікатів про вакцинацію або негативних ПЛР-тестів, зроблених не пізніше ніж за 72 години (чинний на момент виходу на роботу), для 100% працівників закладу.

Обмеження не будуть застосовуватися у разі наявності у всього персоналу та всіх відвідувачів закладів чи заходів, крім осіб до 18 років, зелених COVID-сертифікатів.

В “червоній” зоні дозволяється робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів.

Нагадаємо, із 23 жовтня в Житомирі працюватиме ще один центр вакцинації.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here