Home Місто Шведські бізнесмени зацікавилися житомирським сміттєзвалищем

Шведські бізнесмени зацікавилися житомирським сміттєзвалищем

89
Міський голова Володимир Дебой зустрівся з представниками шведської компанії, яка спеціалізується на виробленні енергії із відновлювальних джерел.
 
Директор з розвитку бізнесу у Центральній Європі Йонас Константинов презентував діяльність компанії, яка зацікавлена використовувати побутові відході міського полігону для перетворення їх на біогаз. 
 
Міський голова Володимир Дебой зазначив, що «ця проблема вже давно вимагає вирішення і на разі триває пошук серйозних, відповідальних інвесторів, партнерів, які своєю діяльністю зможуть принести користь місту», повідомляє прес-служба міської ради.
 
Серйозність намірів, підходів до справи, переваги своєї компанії Йонас Константинов бачить у виборі технічних партнерів, які є найкращими та найефективнішими у своєму напрямку, у способі переробки відходів, що не вимагає використання важкої техніки, системі водовідведення, більшій кількості, ніж у інших колодязів, труб, що дозволяє ефективно збирати газ, можливості їх прочищення водою без зупинки системи. Установки працюють 90-95% часу. Крім того, компанія цінує у співпраці з партнерами чесність та прозорість.

Міський голова відзначив, що міська влада сприятиме у роботі компанії, якщо вони зможуть довести свою надійність та запропонувати ефективну і вигідну співпрацю. До того ж, важливим для міста залишається екологічна безпека довкілля, чисте повітря та здоров’я населення. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here