Home Політика ТВі заявляє про тиск на підприємців, які співпрацюють з каналом

ТВі заявляє про тиск на підприємців, які співпрацюють з каналом

77
ТВі заявляє, що співробітники податкової міліції почали тероризувати осіб, які надають або надавали послуги телеканалу. Про це йдеться у повідомленні прес-служби телеканалу, оприлюдненому в блозі "Української правди".
 
"У вихідні дні вони (співробітники податкової – УП) телефонували цим особам, а вчора ввечері після 20:00 намагалися проникнути у помешкання таких осіб", – йдеться у повідомленні каналу.
 
За інформацією ТВі,  співробітники міліції намагались надати особам, які виконують замовлення від телеканалу листи, де податкова просить надати копії (та оригінали для огляду) документів по взаємовідносинах з телеканалом за період 1 жовтня 2010 року – 1 січня 2012 року.
 
 "У листі стверджується, що податковою міліцією проводиться "відпрацювання ТОВ "Телерадіокомпанія "ТелеРадіоСвіт" (телеканал ТВі). Такого юридичного терміну як "відпрацювання" не існує у природі. Це синонім звичайного бандитського поняття "наїзд" і діють податкові міліціонери як бандити", – сказано в повідомленні.
 
ТВі вважає дії  податкової цензурою  і покладає за неї відповідальність на голову державної податкової служби Олександра Клименка.
 
"Ми сподіваємося, що Олександр Вікторович втрутиться у цю ситуацію і припинить протизаконні дії своїх підлеглих проти засобів масової інформації, які він обіцяв не лише не переслідувати, а й не перевіряти напередодні початку виборчих перегонів", – йдеться у повідомленні каналу.
 
Окрім цього, ТВі звертається до суб’єктів підприємництва, які співпрацювали або продовжують співпрацювати з ним і запевняє, що вони не мають реагувати на незаконні дії чи вимоги податкових міліціонерів.
 
Також канал просить народних депутатів, "які підтримують свободу слова і звичайних громадян, які небайдужі до нашого каналу і до майбутнього України", зателефонувати особисто до податкових міліціонерів, які незаконно діють та попросити їх припинити свої незаконні дії.
 
У повідомленні канал надає телефони податкових міліціонерів: "Сукач Іван Васильович – моб.  063 700 79 19, службовий 244 79 87. Ще один міліціонер, який переслідує осіб, що з нами співпрацювали має телефон 095 847 61 77".

Згадані телефони не відповідають. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here