Home Місто Ситуація з титановим родовищем стала для Запаловського уроком

Ситуація з титановим родовищем стала для Запаловського уроком

90

10 квітня відбулася прес-конференція голови обласної ради Йосипа Запаловського, участь у якій брали представники регіональних та всеукраїнських ЗМІ.

За словами Йосипа Запаловського, 14 сесія обласної ради видалася дуже результативною, адже депутати розподілили на проведення видатків 28 мільйонів гривень вільних залишків бюджетних коштів загального фонду обласного бюджету.

Були прийняті рішення використати їх на поліпшення якості медичного обслуговування населення області, зміцнення матеріально-технічної бази установ бюджетної сфери, на соціальний захист людей, а також на реалізацію важливих соціально-економічних та гуманітарно-культурних проектів.

Стосовно відміни рішення обласної ради від 07.06.12 № 609 «Про надання погодження ДП НАК «Надра України» «Житомирбудрозвідка» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами» голова обласної ради вкотре заявив:

«Громадське обговорення цього рішення відбулося вже після його прийняття. Так не повинно бути. До того ж, причиною того, що питання набуло суспільного резонансу, змусило людей приїхати під стіни обласної ради, стала недостатня поінформованість. Кожен громадянин має знати правду про всі позитивні і негативні наслідки, які нестиме та чи інша діяльність на території, де він проживає. Ситуація, що склалася, послужила для всіх нас уроком. Надалі у своїй роботі обласна рада не допустить прийняття недостатньо вивчених рішень».

Йосип Запаловський прокоментував проблему заборгованості з виплати заробітної плати Житомирського трамвайно-тролейбусного управління:

«ТТУ знаходиться у комунальній власності Житомирської міської ради, але його послугами користуються всі жителі нашої області. Тому, обговоривши цю проблему, прислухавшись до вимог людей, депутати обласної ради прийняли рішення виділити на погашення заборгованості 1,5 мільйона гривень. Депутати також направили до Кабінету Міністрів України звернення щодо виділення додаткової субвенції комунальному підприємству і підтримали пропозицію Сергія Рижука сприяти розв’язанню проблеми електротранспорту у Житомирі шляхом чіткого визначення маршрутів тролейбусів і трамваїв та автотранспорту в обласному центрі».

За інформацією прес-служби обласної ради

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here