Home Місто Собак, яких вовк покусав, приспали: у Селезівці оголосили карантин

Собак, яких вовк покусав, приспали: у Селезівці оголосили карантин

118

У населеному пункті почали вакцинувати домашніх тварин. Скажений вовк покусав трьох людей У селі Селезівка на Житомирщині оголосили карантин.

Вовк, який напередодні покусав там трьох людей, виявився скаженим. Тепер постраждалі та ще четверо чоловіків, які допомагали вбити тварину, отримують щеплення проти сказу, – йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Село Селезівка межує з Поліським заповідником. Тому сюди часто, а надто у темряві, забрідають дикі звірі, наприклад, лосі та кабани. А от вовка тут не бачили понад десятиліття.

Лісничий, помітивши у дворі сіру собаку, навіть припустити не міг, що це вовк. Переконався, лише відчувши на собі силу його щелеп. В сусідньому дворі сіроманець накинувся на двох жінок. На жіночі крики збіглися чоловіки. Оскаженілу тварину забили лопатою.

На Житомирщині оголосили карантин через скаженного вовка   Ветеринари незабаром з?ясували, вовк був хворий на сказ. Тепер у селі – карантин. Семеро селян, які контактували з твариною, отримують щеплення. Собак, яких вовк покусав, приспали.

Місцеві жителі пригадують, що навесні на пасовищі за межами села вовки загризли 11 телят і людей почали боятися менше. Директор Поліського заповідника Сергій Жила пояснює, що вовки тут знаходяться під охороною закону і останнім часом їхня кількість значно зросла. А отже, й хворих на сказ серед них може бути чимало. Каже, що вовки заходять у населені пункти вночі, людина не може їх побачити, напад трапляється зненацька, якщо вовку вдається повалити людину, то він зразу починає сильно гризти лице.

Селяни налякані, адже досі вважали, що можуть наразитися на вовка лише у лісі. Тепер лячно і на власних подвір’ях.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here