Головна vlada Сухомлин про ремонт аварійного мосту в напрямку Києва

Сухомлин про ремонт аварійного мосту в напрямку Києва

270
0

Перед війною був розроблений проєкт реконструкції шляхопроводу в сторону Києва, який знаходиться в аварійному стані. Також розпочато виконання проекту електрифікації ділянки між Житомиром і Звягелем, що, в поєднанні з реконструкцією моста, мало б дозволити нашому місту приймати більше поїздів і стати важливим транспортним вузлом. Зараз цим проєктом займаються декілька міністерств. 

Про це повідомив Сергій Сухомлин під час прес-конференції з журналістами 6 вересня:

“Міністерство транспорту відпрацювало ряд мостів. 

Вже було навіть офіційне звернення від них, що ми готові забрати на баланс. Нам потрібно буде передати проєкт в міністерство, і вони фінансуватимуть відновлення. 

Ми у свій час зробили проєкт і заплатили за нього. Потрібно провести нову експертизу, і Міністерство інфраструктури та Міністерство відновлення будуть фінансувати проведення реконструкції цього об’єкту. Він потребує реконструкції не лише тому, що він аварійний. Нагадую, що ще до початку війни був проєкт з електрифікації ділянки між Звягелем та Житомиром. Половина робіт вже була виконана до війни. У 2022 році мали б завершити роботи з електрифікації цієї ділянки та роботи з реконструкції цього шляхопроводу. Він повинен був підніматися згідно з документацією на 90 сантиметрів, щоб проходили потяги, і тоді б через Житомир проходила велика кількість потягів, і ми б стали такою вузловою станцією. Зараз часові рамки цієї реконструкції залежать від відповідних міністерств”.

Нагадаємо, під час пресконференції Сухомлин прокоментував ремонти скверів і тротуарів у Житомирі.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here