Home Місто Священнослужителі розповідатимуть про правила пожежної безпеки

Священнослужителі розповідатимуть про правила пожежної безпеки

292
Священики Житомирщини спільно з керівництвом обласних управлінь МНС та Держтехногенбезпеки підписали Звернення до прихожан, у яких закликали населення дотримуватися правил безпеки у весняний період, під час відзначення Великодніх свят та берегти Богом дароване життя.
 
Такий вид проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців області обраний невипадково.
 
Ситуація, що склалася в області з пожежами та їх наслідками, викликає серйозне занепокоєння і змушує рятувальників області шукати інші шляхи впливу на свідомість населення. Адже, незважаючи на комплекс вжитих заходів щодо запобігання травмуванню та загибелі людей на пожежах, їх кількість залишається досить високою, повідомляє прес-служба ТУ МНС України у Житомирській області.
 
Переважна більшість трагедій зареєстрована в житловому секторі. Основними причинами їх виникнення є необережне поводження з вогнем, паління у ліжку в нетверезому стані, порушення правил експлуатації електрообладнання. А з початком весняно-польових робіт додалася значна кількість пожеж через недотримання правил використання відкритого вогню. 
 
Тому всім оточуючим необхідно приділяти їм більше уваги, зважати на їх слабкості, не дати можливості зробити невірний крок, – підкреслили у своїх промовах представники Православної церкви.
 
Тексти звернень будуть оприлюднені в єпархіальних засобах масової інформації та використані у проповідях в усіх підпорядкованих їм парафіях. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here