Home Місто Телеведучі в ефірі поласували м’ясом одне одного

Телеведучі в ефірі поласували м\’ясом одне одного

104
0
Ведучі голландського телешоу Proefkonijnen ("Піддослідні свинки") Денніс Сторм та Валеріо Зено в ефірі своєї телепередачі спробували по шматочку м’яса одне одного.
 
Обидва телеведучих перенесли перед ефіром невелику операцію: у Сторма хірурги відрізали невеликий шматок м’яса з сідниць, а у Зено – з живота.
 
Після цього м’ясо було ретельно просмажене, і ведучі з’їли його в студії. Сторм та Зено заявили, що у людському м’ясі "немає нічого особливого", хоч і відмовилися коментувати смак м’яса.
 
Денніс Сторм, проте, визнав, що відчував себе дивно, дивлячись в очі приятелеві, шматок м’яса якого він у той момент жував.
 
Телеведучі заявляють, що в їхніх діях не було нічого протизаконного, оскільки вони добровільно погодилися на канібалізм.

 
Запрошений адвокат при цьому зазначив, що у ведучих або у хірургів, які їх оперували, можуть виникнути проблеми з законом, оскільки видалення частини плоті без медичної необхідності в Нідерландах заборонено.
 
Телепередача Proefkonijnen виходить на одному з голландських каналів. В рамках цієї передачі Сторм і Зено відповідають на всілякі "дурні питання" і виконувати непрості завдання.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here