Головна Місто Працівники Житомирського трамвайно-тролейбусного управління налаштовані страйкувати 21 грудня. Причина – вони...

Працівники Житомирського трамвайно-тролейбусного управління налаштовані страйкувати 21 грудня. Причина – вони й досі лишаються без обіцяної зарплатні.

82
0
Працівники Житомирського трамвайно-тролейбусного управління налаштовані страйкувати 21 грудня. Причина – вони й досі лишаються без обіцяної зарплатні.
 
За попередніми домовленостями з владою 20 грудня – останній день, коли працівники ТТУ мали отримати більшу частину заборгованої зарплатні, решту їм мали виплатити за тиждень.
 
"Обіцянки звучали на всіх рівнях, каже голова профспілкового колективу Олег Котенко. – І губернатор, і мер письмово підтвердили, що до 20 грудня буде виплачено 4 мільйони боргу. Але, на жаль, ми сьогодні вже бачимо, що коштів немає і, швидше за все, до кінця дня їх не буде":

"Сьогодні я направив декілька листів на ім’я губернатора та мера Житомира про те, що грошей немає і колектив перебуває в складному психологічному стані. Я б навіть сказав – вибуховому і непередбачуваному. У зв’язку з тим, що практично усі домовленості не виконуються у багатьох є настрій завтра не виходити на роботу"

Влаштовувати страйк – остання справа, додає Олег Котенко, але якщо реакції з боку влади не буде – працівники ТТУ просто змушені відстоювати свої права таким чином.
 

Житомирська хвиля 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here