Home Місто Тисячі віруючих приїдуть у Бердичів на коронацію Ікони Матері Божої Святого Скапулярію

Тисячі віруючих приїдуть у Бердичів на коронацію Ікони Матері Божої Святого Скапулярію

128

Щороку влітку місто Бердичів приймає тисячі віруючих з усіх куточків світу до Всеукраїнського Санктуарію, щоб взяти участь в Урочистостях коронації Ікони Матері Божої Святого Скапулярію та вклонитися іконі, яка має чудодійні властивості.

Про це повідомляє сайт «Бердичів діловий».

До цієї події з нетерпінням готуються віруючі, що долають сотні а то й більше кілометрів під час свого паломництва.

Цього року святкується 257 річниця коронації Ікони Матері Божої Святого Скапулярію, і традиційно місто чекає на прибуття великої кількості людей. 

Коронації Ікони Матері Божої Бердичівської, що буде проходити у місті Бердичеві 20 та 21 липня.

Прибуття паломників планується в суботу, 20 липня, починаючи з 15-00, а вже о 18-00 відбудеться перша служба на площі перед Храмом. Головна урочиста служба на подвір’ї біля Храму розпочнеться у неділю, 21 липня, об 11-00. 
Паломники йтимуть шістьма групами, окрім того очікується приїзд паломників на автобусах та прибуття людей своїм ходом (на власному транспорті, потягом, автобусами).

Влада міста зобов’язалася впорядкувати громадські туалети біля коледжу і на Соборній, 18, а також передбачити встановлення ще кількох біотуалетів на території райдержадміністрації.

Подача води, вмивальники для миття рук та інформаційні вказівники беруть на себе працівники парафії.

До речі, раніше саморобні туалети, що не мали естетичного вигляду, теж встановлювалися силами парафіян, та цього року у зв’язку з тим, що місто Бердичів придбало вісім біотуалетів.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here