Home Місто Toshiba випустила перший 3D-ноутбук без окулярів

Toshiba випустила перший 3D-ноутбук без окулярів

131

Перший 3D-ноутбук, який не потребує окулярів для сприйняття зображення, презентував американський підрозділ компанії Toshiba.

Модель Qosmio F755 3D дозволяє на одному екрані переглядати різний контент в двох і трьох вимірах. Найкращу картинку користувач отримує, сидячи точно напроти екрану. Хоча технологія Face Tracking від Toshiba через вбудовану в ноутбук веб-камеру постійно відстежує переміщення людини і відповідним чином підлаштовує проекцію, навіть якщо користувач трохи зрушить.
 
Власне, дисплей у новачка схожий на дисплей у приставці Nintendo 3DS. Діагональ екрану – 40 сантиметрів. Якість зображення висока – тому сприяє full HD TruBrite дисплей з технологією Active Lens.
 
Інші характеристики моделі Qosmio F755 3D: процесор Intel Core i7, відеокарта NVIDIA GeForce 540M, жорсткий диск на 750 Гб, вбудовані динаміки harman / kardon, а також плеєр Blu-ray.
 
Нагадаємо, раніше Компанія Toshiba представила перші у світі 3D-телевізори для споживчого ринку, для перегляду стереоскопічного зображення на яких не потрібні спеціальні окуляри.
 
Додамо, що, на думку багатьох аналітиків та оглядачів, основним стримуючим фактором експансії 3D-телебачення стануть саме незручності, пов’язані із застосуванням спеціальних окулярів.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here