Головна Гроші Голова Житомирщини каже, що в нас багато якісної пшениці

Голова Житомирщини каже, що в нас багато якісної пшениці

129
0

Голова облдержадміністрації Сергій Рижук позитивно оцінив хід збирання зернових в області. Враховуючи попередні прогнози щодо цьогорічних погодніх умов, несприятливих для ячменю, інших ранніх ярих культур, сільгосппідприємства області більше зосередилися на пізніх ярих. 

За словами Сергія Рижука, посіяно більше ярої пшениці, яка зараз у доброму стані і виправдовує всі сподівання. Вже на сьогодні у господарствах області більше пшениці, ніж торік, і вона кращої якості, повідомляється на офіційному сайті Житомирської облдержадміністрації. 
 
Очільник області зазначив, що під пізні зернові цього року було виорано на 45 тис. га більше. Це площа цілого району. Зараз формується кукурудза. За попередніми підрахунками, з урахуванням середніх врожаїв цієї культури, область буде мати чверть мільйона тонн додатково до торішнього валового збору зерна. Це дасть змогу більш ефективно розвивати тваринництво, відновлювати крупнотоварні ферми. 
 
На жаль, через несприятливі погодні умови область на 22% відстає у збиранні врожаю. Проте збиральна кампанія вже підходить до завершення. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here