Головна Місто Трамваї та тролейбуси планують випускати на Житомирському заводі

Трамваї та тролейбуси планують випускати на Житомирському заводі

69
0
У Житомирі планують почати випускати трамваї і тролейбуси. Відповідна підготовча робота ведеться на ВАТ "Верстатуніверсалмаш". Зараз вже йдуть переговори з білоруською стороною, за їх ініціативою, по спільному виробництву тролейбусів на нашому підприємстві, передає Житомирська хвиля. 
 
"Ринок збуту надзвичайно широкий. Парк трамваїв та тролейбусів в цілому по Україні зношений більш, ніж на 90 відсотків", – розповів генеральний директор підприємства Володимир Сингаївський.
 
Найкращим виходом було б потрапити до державної програми, аби отримати фінансування. Але навіть якщо це не вдасться, зупинятися на заводі не збираються:
 
"На сьогоднішній день ми також працюємо з Вінницьким трамвайно-тролейбусним управлінням, з його директором Бугайчуком Володимиром Івановичем, який всіляко намагається допомогти нам у виготовленні кузовів до тролейбусів ЗІУ-9, які маємо у містах Житомир, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Миколаїв, Севастополь та багато інших. Проведений моніторинг показує, що гостра необхідність в цих кузовах на сьогоднішній день є в кількості десь 350 штук"
 
Голова облдержадміністрації Сергій Рижук пообіцяв посприяти у вирішенні цього питання. 
 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here