Home Місто Євросоюз виділив півтора мільйона українській міліції

Євросоюз виділив півтора мільйона українській міліції

96
Європейський Союз виділив допомогу внутрішнім військам Міністерства внутрішніх справ України (МВС) у розмірі 1,55 млн. євро для підвищення ефективності правоохоронних органів України у забезпеченні прав і свобод громадян. Про це УНІАН повідомили в Представництві ЄС в Україні.
 
Кошти виділено у рамках проекту “Сприяння вдосконаленню системи охорони громадського порядку внутрішніми військами МВС України”. Цей проект сприятиме проведенню структурних реформ у правоохоронних органах України шляхом впровадження кращих європейських та світових практик, забезпечуючи верховенство права в Україні.
 
До складу консорціуму країн ЄС, які втілюватимуть проект, входять Франція та Румунія. «Проект Твінінг пропонує різноманіття європейського досвіду: як з боку «нових» членів ЄС, так і європейських держав з сталими традиціями правоохоронної діяльності», – зазначається в повідомленні.
 
Твінінг є інструментом ЄС з інституційної розбудови та підтримки країн, що входять до програми Європейського сусідства та партнерства (ENPI). 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here