Home Місто У центрі Житомира планують побудувати ще один житловий квартал – оголосили громадські...

У центрі Житомира планують побудувати ще один житловий квартал – оголосили громадські слухання

370

У Житомирі на місці колишнього заводу “Електровимірювач” планують побудувати житловий квартал на 540 квартир та орієнтовно на понад 1000 жителів.

Йдеться про 10-поверхівки загалом на 7 секцій. Площа квартир від 42 кв. м. (1-кімнатна) до 71 кв.м. (2-кімнатна). Крім житлових будинків на території кварталу планують встановити ігровий дитячий майданчик, майданчик для відпочинку дорослого населення, спортмайданчик, також буде парковка.

16 листопада відбудуться громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації «Детальний план території, обмеженої вулицями Перемоги, Михайла Грушевського, Покровської у м. Житомир».

“Квартал, що розглядається детальним планом забудований будівлями житлового, громадського призначення, а також нежитловими будівлями і залишками інфраструктури бувшого заводу ВАТ «Електровимірювач».

На земельній ділянці площею 2,4816 га з кадастровим номером 1810136300:09:011:0062 (цільове призначення: 11.02 – Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) обгрунтовується можливість розміщення багатоквартирних багатоповерхових житлових будинків з приміщеннями громадського призначення”, – йдеться в документації.

Детальний план території, обмеженої вулицями Перемоги, Михайла Грушевського, Покровської у м. Житомир» (далі – ДПТ) розробляється на підставі рішення Житомирської міської ради від 18.12.2017 № 893 «Про надання дозволу на розроблення детальних планів в межах територіальних зон відповідно до Плану зонування м. Житомира», завдання на розроблення  ДПТ.

Громадські слухання відбудуться 16 листопада о 15 год. 00 хв. в прес-центрі Житомирської міської ради (м. Житомир, майдан імені С.П.Корольова, 4/2).

Для реєстрації   учасників   громадських  слухань є обов’язковою наявність документів, що  забезпечують ідентифікацію фізичних осіб, представників юридичних осіб з дотриманням вимог перевірки приналежності учасників громадських слухань до відповідної території та їх представництва.

Читайте також: У Житомирі представили результати слухань щодо будівництва багатоповерхівок біля “Глобала”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here