Home Місто У Дебоя порахували, що у Житомирі висадили у 2 рази більше квітів...

У Дебоя порахували, що у Житомирі висадили у 2 рази більше квітів ніж у попередні роки

100

Комунальним підприємством «Зеленбуд» Житомирської ради зрізано 243 аварійних дерева та висаджено 499 дерев, 937 кущів.

Повідомляє прес-служба міської ради.

Силами підприємства виконаний поточний ремонт та узято на утримання сквер по вулиці Щорса, 3 За кошти міського бюджету підприємством придбано сміттєвоз та 34 шт. контейнерів для скверів міста.

Вперше за останнє десятиріччя за кошти міського бюджету придбані та встановлені на вулицях та скверах міста 533 сміттєзбірні урни, відремонтовано фонтан «Космонавт» на майдані Польовому  та Арка «Мистецькі ворота», ремонт яких не проводився з моменту їх будівництва, йдеться уповідомленні.

Завдяки співпраці управління комунального господарства міської ради з громадськими та комерційними структурами міста у 2012 році були встановлені малі архітектурні форми «Дівчина – натхнення», «Язик до Києва доведе, «Мистецька алея», влаштовано зупинку громадського транспорту по вул. Малікова.

Загальноміський конкурс "Моє квітуче місто" набирає все більшої популярності. У 2012 році у конкурсі взяли участь 93 юридичних і фізичних особи.

Конкурсною комісією визначено 18 переможців у 8 номінацях, яких нагороджено грамотами виконавчого комітету та цінними подарунками на загальну суму 34,6 тис. грн.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here