Home Місто Жінку-матір у Новограді-Волинському поставить скульптор з Вінниці

Жінку-матір у Новограді-Волинському поставить скульптор з Вінниці

90

Пам’ятник жінці-матері має стати місцем, до якого традиційно покладатимуть квіти як з нагоди весілля так і за бажання просто вклонитися матері за її труди, якщо немає можливості побувати на місці вічного спочинку неньки.

Повідомляє прес-служба міської ради.

Роблячи черговий крок для просування  своїх намірів, міський голова  разом із місцевими  архітекторами зустрічався із відомим на Вінничині скульптором-монументалістом Віктором Стуканем, який має тридцятилітній досвід виготовлення цікавих пам’ятників Тарасу Шевченку та іншим видатним особистостям.

Віктор Євграфович продемонстрував керівництву міста чималі фото своїх робіт.

Є в арсеналі митця і з любов’ю виконана велична (розміром 3 на 3 м) композиція матері, яка застигла біля вікна отчого дому в очікуванні своїх дітей. 

Вона прикрашає центральну частину міста Хмільник. Усвідомлюючи значимість і неординарність задуманого, учасники зустрічі розглядали різні ескізні малюнки та пропозиції, зокрема і від молоді.

Скульптор, який вперше в нашому місті, побував у центральній його частині, щоби зорієнтуватися   з місцем   розташування подібної скульптури.

Влада і фахівці знають, що спорудження нового пам’ятника   справа не з легких, особливо в умовах браку коштів.

Встановлення пам’ятника жінці-матері варте того, щоби до цього долучився кожен городянин, який усвідомлює роль і місце матері у нашому житті. Робота в цьому напрямку продовжуватиметься, йдеться у повідомленні. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here