Home Місто У прокуратурі Житомирщини похвалились, що вирішили понад 3,6 тис. звернень громадян

У прокуратурі Житомирщини похвалились, що вирішили понад 3,6 тис. звернень громадян

107

За результатами розгляду скарг громадян внесено 43 документи прокурорського реагування, до відповідальності притягнуто 21 посадову особу  органів державної влади і місцевого самоврядування та 3 особи органів державного контролю.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

За актами прокурорського реагування відшкодовано майже чверть мільйона гривень завданих збитків.

Упродовж цього року органами прокуратури області розглянуто понад 6,3 тис звернень громадян, вирішено  по суті понад 3,6 тис звернень громадян, з яких 159 – від народних депутатів України.

Як повідомила в. о. начальника відділу з питань розгляду листів і прийому громадян прокуратури області Марина Степура, щоб уникнути підміни органів влади, місцевого самоврядування і контролю, органами прокуратури за належністю до інших відомств надіслано майже 2,5 тис звернень, що становлять майже третину від усіх розглянутих.

 Найбільше громадяни скаржилися на порушення законодавства з питань досудового розслідування. Таких скарг надійшло майже 1,2 тис. Значна кількість звернень стосувалась і питань правозахисної діяльності та захисту конституційних прав і свобод – 773 та 513 скарг відповідно. Окрім цього, у сфері оплати праці поновлено права кожного восьмого громадянина, задоволено кожне шосте звернення з питань захисту прав дітей.

За результатами наглядової діяльності за додержанням Закону України «Про звернення громадян» прокуратурою внесено 89 подань, за порушення законодавства до відповідальності притягнуто майже 100 посадових осіб органів державної влади і контролю та місцевого самоврядування.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here