Home Гроші Аварійність тепломереж на Житомирщині – 90-100%, – експерт

Аварійність тепломереж на Житомирщині – 90-100%, – експерт

96

Роботи з модернізації систем генерації та транспортування теплової енергії сьогодні не проводяться, що найближчим часом може призвести до системного виходу з ладу виробничого обладнання та систем теплокомуненерго.

Про це в ході круглого столу повідомив заступник генерального директора Центру досліджень енергетики Вадим Гламаздін, передає кореспондент НБН.

«Може різко зрости кількість аварій у тепломережах. Проблема грошей на ремонт – через недоплату по субвенціях – існує щороку. Але цього року ситуація дійсно критична. Адже майже всі труби в тепломережах України давно вичерпали свій ресурс, і брак коштів на ремонти може завершитися важкими аваріями», – заявив пан Гламаздін.

За його словами, необхідно проводити планові та планово-попереджувальні ремонти. Також необхідно постійне проведення модернізації систем опалення.

За словами експерта, в Києві є котли, що працюють з 1946 року, що неприпустимо.

«У регіонах може досягати 90-100% аварійності, наприклад у Житомирській та Вінницькій областях », – зазначив Вадим Гламаздін.

Як повідомляв НБН, через борги держави перед енергетиками українці можуть залишитися без опалення і гарячої води цієї зими.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here