Home Місто У Радомишлі презентують картини, створені ветеранами АТО

У Радомишлі презентують картини, створені ветеранами АТО

171

У Радомишлі відкриють виставку «Я захищав свій світ», на якій будуть представлені сакральні картини на склі та дереві, створені ветеранами АТО.

Відкриття виставки відбудеться 16 квітня 2016 року о 13:00 в Замку-музеї Радомисль за адресою: Житомирська область, м. Радомишль, вул. Щорса, 15.

Творчість допомагає вчорашньому солдату відволіктись від тяжких думок та спогадів. Через мистецтво бійці виплескують свої негативні емоції. Торкаючись сакральних тем, наближаються до віри і спасіння.

Війна залишає глибокі шрами не лише на тілах, але й в душах бійців. Обпечені у пеклі боїв, герої повертаються у мирне життя і бачать, що більшість людей веселяться, танцюють і розкошують не усвідомлюючи, що в країні триває війна.

Бійці малюють з професійними художниками та власноруч створють картини, котрі згодом представляють на виставках, котрі проходять не лише в Україні. Зокрема свої мистецькі здобутки ветерани АТО уже представили для відвідувачів Галереї мистецтв (м. Луцьк), муніципальній галереї «Луцьк», галереї Острозької Академії. Побували картини бійців і закордоном – у столиці Польщі Варшаві (Євро-коледж), а за підтримки української спільноти Бельгії та посольства України в Королівстві Бельгія дві виставки відбулися в Брюселі.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here