Головна Місто У скидах водоканалу в Тетерів виявили високу концентрацію азоту, фосфатів і хлоридів

У скидах водоканалу в Тетерів виявили високу концентрацію азоту, фосфатів і хлоридів

162
0

Високу концентрацію забруднюючих речовин виявили екологи в місцях аварійного скиду неочищених стоків водоканалом у річку Тетерів. Тоді по всьому місту вимикали водопостачання до усунення аварійної ситуації.

Про результати досліджень проб води повідомили в екоінспекції Поліського округу:

“Спеціалістами Відділу Інструментально-лабораторного контролю Інспекції проведено лабораторні дослідження проб вод, відібраних в місцях аварійного скиду неочищених стоків у річку Тетерів у зв’язку з аварією на напірному колекторі ГКНС КП «Житомирводоканал».

Для ліквідації зазначеної аварії підприємством було відкрито аварійний скид з ГКНС.

За результатами досліджень показників складу та властивостей вод зафіксовано значні концентрації забруднюючих речовин”.

Зокрема, у пробах води виявили перевищення хімічного споживанню кисню (ХСК), по біологічного споживанню кисню (БСК5), також значні концентрації азоту амонійному, фосфатах, хлоридах, завислих речовинах.

Інспекція  надіслала запит до КП «Житомирводоканал» про надання інформації щодо об’єму скинутих до водного об’єкту неочищених стічних вод, необхідної для проведення розрахунку розміру шкоди, завданої навколишньому природному середовищу.

Нагадаємо, аварійна ситуація відбулася 03.11.2023 в районі провулку Івана Гонти, що в м. Житомир.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here