Home Місто У «Ярмарку» в Житомирі литовці будуть видавати шенгенські візи

У «Ярмарку» в Житомирі литовці будуть видавати шенгенські візи

110

Візові центри мають полегшити процедури видачі шенгенських віз громадянам України, адже досі заяву з проханням видати візи брало лише посольство Литви в Києві.

З понеділка до роботи в Україні приступлять 14 таких центрів, заяви з проханням видати шенгенську візу можна буде подати не тільки в Києві, але і в Львові, Одесі, Донецьку, Харкові, Івано-Франківську, Рівному, Луцьку, Дніпропетровську, Житомирі, Вінниці, Хмельницькому та Сімферополі.

В нашому місті центр відкриють у приміщенні «Ярмарку».

У візовому центрі документи зможе подати і довірена особа (за нотаріальним дорученням), буде створено можливість розраховуватися в місцевій валюті. Також будуть надаватися додаткові послуги – страхування, фотографування, копіювання, друку, кур’єрські послуги. У мережі візових центрів можна буде стежити за процесом обробки своїх документів, отримувати SMS повідомлення про видану візі.

Надавати послуги візових центрів у Росії і Україні МЗС на основі конкурсу кілька місяців тому обрав компанію VFS Global, вона буде надавати послуги в 28 центрах в Росії і Україні.

Кількість українців, що прибувають до Литви, щороку зростає, литовське посольство в Україні у 2012 році видало близько 27 тис. віз – на чверть більше, ніж у 2011 році.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here