Home Освіта Житомирських абітурієнтів просять не запізнюватися на ЗНО і купувати квитки завчасно

Житомирських абітурієнтів просять не запізнюватися на ЗНО і купувати квитки завчасно

113

Зважаючи на те, що багато абітурієтів втрачають свій шанс на проходження ЗНО і подальше навчання через запізнення з власної вини чи перевізника, цьогоріч на цей момент просять звернути  особливу увагу  і батькам, і учням. Зі своєї сторони представники ВІнницького регіонального центру оцінювання якості освіти, куди входить і Житомирщина, повідомили, що є домовленість з Департаментом промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА, відповідно до якої абітурієнти можуть заздалегідь придбати квитки до населених пунктів, у яких буде проходити зовнішнє незалежне оцінювання.

Знято обмеження у 15 діб на попередній продаж квитків у касах автовокзалів. Кількість автобусних рейсів до населених пунктів, де буде проходити зовнішнє незалежне оцінювання, буде збільшено залежно від потреби.

Для того щоб автоперевізники змогли визначитися з кількістю автобусних рейсів, абітурієнтів просять  не відкладати придбання квитків на останні дні, а визначитися з потрібним рейсом та придбати квитки за 2-5 діб до дня тестування.

Пропуск абітурієнтів на пункти тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50. Тому, щоб не спізнитися на зовнішнє незалежне оцінювання, потрібно прибути до зазначених у запрошеннях населених пунктів не пізніше 10:00.

Якщо в абітурієнтів чи осіб, що їх супроводжуватимуть,  виникнуть складності з попереднім придбанням квитків, звертайтеся за телефонам у Житомирській області – Департамент промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА – (0412) 474629.

Нагадаємо, що вже в цей понеділок, 3 червня, абітурієнти проходитимуть перший предмет ЗНО-2013 – хімію.

3 червня хімія
5 червня українська мова і література;
6 червня українська мова і література;
8 червня іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська);
10 червня російська мова;
12 червня математика;
13 червня математика;
15 червня географія;
17 червня всесвітня історія;
19 червня історія України
20 червня історія України
22 червня фізика
25 червня біологія
27 червня світова література.

Уся необхідна інформація про дату,час та пунки тестування зазначена в запрошеннях-перепустках, які отримали усі абітурієнти,що зареєструвалися у зазначені терміни.

На сайті ВРЦОЯО у розділі "ЗНО-2013" на сторінці "пункти тестування" розміщено картосхеми місця розташування пунктів тестування, які необхідно обирати окемо по кожному регіону та предмету і звіряти з тим, що зазначено у запрошенні.

Юлія ДЕМУСЬ

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here