Головна Місто У Західному Казахстані всю ніч тривали бої, кількість вбитих перевалила 150 осіб

У Західному Казахстані всю ніч тривали бої, кількість вбитих перевалила 150 осіб

68
0

Спротив страйкуючих нафтовиків в казахському місті Жанаозен продовжувався усю ніч. І це незважаючи на те, що було введено бронетехніку, внутрішні війська та морську піхоту.

Про це Gazeta.ua повідомили у Соціалістичному русі Казахстану.

Частина нафтовиків і молоді заволоділа зброєю поліції. Працівників МВС роззброїли під час вчорашніх сутичок на центральній площі Жанаозена. Також на руках у людей були мисливські рушниці.

"На околицях Жанаозена всю ніч йшли перестрілки і справжні вуличні бої. За словами робітників, кількість убитих нафтовиків і мирних жителів перевалила за позначку 150 людей. Ці дані будуть уточнюватись. Але вже зараз лікарні Жанаозеня і Актау забиті пораненими", – йдеться у повідомлення.

В свою чергу місцеві соціалісти закликають людей продовжувати спротив.

На знак солідарності із нафтовиками Жанаозеня на всіх видобувних підприємствах Західного Казахстану оголошено страйки. В обласний центр Актау введено війська і бронетехніку, повідомляють активісти.

Сьогодні також мітинги мають пройти у багатьох містах по всій країні.

Станом на 8 ранку за київським часом у Казахстані було заблоковано частину опозиційних сайтів та Youtube. Декількох блогерів, які описували події в Жанаозені, заарештували.

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here