Home Місто У Житомирі ”айдарівця” Чистякова визнали бійцем-добровольцем АТО

У Житомирі \”айдарівця\” Чистякова визнали бійцем-добровольцем АТО

204

 Ще одного жителя Житомирської області визнали бійцем-добровольцем антитерористичної операції.


Таке рішення прийняли члени обласної комісії з визнання бійців-добровольців АТО сьогодні, 18 січня.

Засідання комісії відбулося за участю заступника голови ОДА Ярослава Лагути, першого заступника голови обласної ради Сергія Крамаренка та заступника голови облради Максима Вілівчука.

Олег Чистяков брав участь у бойових діях у зоні проведення АТО у складі добровольчого батальйону «Айдар» з серпня 2014 року по червень 2015 року, а також безпосередньо у бойових зіткненнях у вересні-жовтні 2014 року біля м. Щастя (район «Веселої гори»).

Члени комісії перенесли розгляд питання щодо визнання ще одного члена батальйону «Айдар» через відсутність необхідних документів.

Довідково: Порядок визнання бійців-добровольців АТО затверджений рішенням обласної ради від 27.07.17 №758. Згідно з документом, бійцем-добровольцем АТО може бути визнано особу, яка перебувала або перебуває у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, але в подальшому не ввійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України, Центру спеціальних операцій, Об’єднаного оперативного штабу Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів, яка брала безпосередню участь у бойових діях.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here