Home Місто Усі служби Житомирської області готові до погіршення погодних умов, – ОДА

Усі служби Житомирської області готові до погіршення погодних умов, – ОДА

169

18-20 січня на території України відбудеться погіршення погодних умов – очікуються сніг та сильний вітер. Усі служби Житомирщини працюють у посиленому режимі.

Про забезпечення нормального проїзду автошляхами та протидію стихії йшлося сьогодні, 17 січня, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

«Ми повинні сьогодні чітко зробити організаційні речі і кадрові висновки, якщо за умови повного матеріального забезпечення хтось не може реагувати вчасно на погіршення погодних умов», – зазначив Геннадій Зубко.

Він наголосив на координації і взаємодії між регіональними штабами, усіма службами, які задіяні у ліквідації стихії, та на діяльності пунктів обігріву.

За словами голови ОДА Ігоря Гундича, обмеження руху великогабаритного транспорту в області поки вводитися не буде. Обмеження руху почнуть вводити сьогодні з 18 год. у Київській області, на території Житомирщини патрульні поліцейські будуть попереджувати водіїв про такі обмеження та контролюватимуть наповненість відстійних майданчиків.

Усі служби на території області працюють в оперативному режимі, проїзд автошляхами Житомирщини забезпечено у повному обсязі.

У Житомирській області сніг найближчими днями очікується на рівні до 4 мм. 18 січня можливі сильні пориви вітру, місцями до 20-25 м/с.

Снігопади, хуртовини та сильні пориви вітру очікуються у Полтавській, Сумській, Чернігівській, Київській, Черкаській, Кіровоградській областях. Меншої інтенсивності опади будуть у Миколаївській та Одеській областях. У Дніпропетровській, Херсонській, Запорізькій областях очікуються сильні дощі, які перейдуть у сніг. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here