Home Місто У Житомирі патрульні перевірили 300 транспортних засобів на дотримання карантину

У Житомирі патрульні перевірили 300 транспортних засобів на дотримання карантину

208

У Житомирі патрульні перевірили 300 транспортних засобів, 6 водіїв отримали протоколи за порушення карантинних обмежень.

Екіпажі патрульної поліції проводять перевірку пасажирських перевезень, інформують та попереджають водіїв про необхідність дотримання обмежень, які були введені на період карантинних заходів.

Патрульні перевірили близько 300 транспортних засобів. Шість водіїв перевозили пасажирів понад дозволену кількість. За недотримання карантинних заходів інспектори склали на керманичів відповідні адміністративні матеріали, вкотре наголосили про зміни в законодавстві та відповідальність за правопорушення.

Кодекс України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) доповнено статтею 44-3: «Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями, — тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 000 грн до 34 000 грн), на посадових осіб — у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 000 грн до 170 000).

За порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідома могли спричинити поширення цих захворювань наступає кримінальна відповідальність передбачена статтею 325 Кримінального кодексу України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here