Home Місто У Житомирі продіагностовано МРТ

У Житомирі продіагностовано МРТ

120

У грудні 2012 р. медично-діагностичний центр «Експерт» придбав сучасний магнітно-резонансний томограф «Excelart Vantage XGV» виробництва Toshiba (Японія).

Лікарі МДЦ "Експерт” впевнені, що застосування даної техніки дасть змогу проводити в Житомирі та області найточнішу діагностику, від якої залежать результати подальшого успішного лікування пацієнтів.

Весь процес обстеження займає близько 30 хвилин і дає можливість отримати практично стовідсоткову точність діагнозу. Магнітно-резонансний томограф (МРТ) потужністю1,5 Тл, створений на основні передових інноваційних технологій, забезпечує точне і швидке сканування пацієнтів, дозволяє проводити повне детальне обстеження органів та систем на тканинному рівні.

На початку січня медично-діагностичний центр «Експерт» відвідав провідний спеціаліст фірми "Тошиба Медікал”, головний фахівець з налаштування МРТ в Європі – Еверт Блінк. Досвідчений зарубіжний фахівець проводить запуски сучасного МРТ обладнання в різних країнах світу, займається викладацькою діяльністю, а також є автором відомої в медичних колах книги «Основи магнітно-резонансної томографії».

Еверт Блінк провів запуск сучасного МРТ, на практиці показав функціональні можливості системи і провів кількаденний тренінг, передаючи лікарям МДЦ "Експерт” свій досвід.

Еверт Блінк високо оцінив нові можливості діагностики в Житомирі. Тож для фахівців медично-діагностичного центру "Експерт” почалася серйозна і відповідальна робота по наданню ефективної допомоги пацієнтам Житомира і області, адже відповідальність перед людьми – головний мотив, який спонукає лікарів МДЦ "Експерт” в їх роботі.

МДЦ «Експерт» працює за попереднім записом, що дозволяє мешканцям Житомира та області пройти магнітно-резонансну та комп’ютерну томографію в зручний для них час.

МДЦ «Експерт» знаходиться на території обласної лікарні за адресою : вул. Червоного хреста, 3.

Попередньо записатись на обстеження можна за тел. (0412) 43-75-15

http://mdcexpert.com/

За інформацією Журнал Житомира

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here