Home Місто У Житомирі проведуть змагання Всекраїнського дитячого громадського руху «Школа безпеки»

У Житомирі проведуть змагання Всекраїнського дитячого громадського руху «Школа безпеки»

157

12 травня о 9:00 год. на базі загальноосвітньої школи №8 (майдан Згоди, 5) відбудеться міський етап змагань Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» серед загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Організатори: управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради, управління освіти міської ради.

Гра-випробування «Школа безпеки» проводиться з метою пропаганди здорового активного способу життя, оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті, а також популяризації основ безпеки життя, підготовки до служби в Збройних Силах України, виявлення кращих та найсильніших команд серед загальноосвітніх навчальних закладів міста.

За допомогою моделювання різних ігрових життєвих ситуацій під час змагань у дітей формується комплекс навичок та вмінь діяти індивідуально та колективно в різних екстремальних ситуаціях, виховується працелюбність, чесність, відвага, дисциплінованість, розвивається та вдосконалюється фізичний розвиток дитини, здатність її прийти на допомогу.

Команди-учасники міських змагань випробовуватимуть себе у змаганнях із виконання аварійно-рятувальних робіт у зоні техногенної аварії, проведення пошуково-рятувальних операцій в умовах природного середовища, а також перевірять свої навички у наданні першої медичної допомоги, знання правил дорожнього руху.

На міському етапі протягом останніх років триває напружена боротьба серед команд учасників за право бути кращою командою міста. Суддівській бригаді доводиться докласти чимало зусиль, щоб встановити переможця змагань.

Команда-переможець в червні поточного року буде відстоювати честь міста на обласних змаганнях.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here